Za nami pierwsze dwa dni szkoleń zorganizowanych przez Biuro Wsparcia i Dostępności ASP.

Adresaci szkoleń

Szkolenia podzielone są na dwie grupy. W pierwszej grupie tematyka skupiała się na metodach zapewnienia dostępności treści prezentowanych na stronach internetowych ASP w Warszawie.

Redaktorzy portalu zgłębiali wiedzę na temat m.in. prawidłowej konstrukcji newsów, tworzenia poprawnych opisów alternatywnych oraz zapoznali się z wymogami dotyczącymi poprawności publikowanych dokumentów na stronie.

Drugą grupę stanowili pracownicy administracji m.in. z dziekanatów, uzyskali oni wiedzę na temat warstw dokumentów, ich właściwej struktury oraz przydatnych funkcjonalności w oprogramowaniu biurowym.

Przed nami kolejne szkolenia i kolejna porcja wiedzy do zdobycia 🙂