STUDENCKIE WARSZTATY OTWARTE do spektaklu „sweet & romantic”

Scena ze spektaklu, kobieta paląca papierosa trzyma w ręku butelkę
TR Warszawa zaprasza na Studenckie Warsztaty Otwarte organizowane przed spektaklem „sweet & romantic”!

O warsztatach

Warsztaty prowadzone są przez pedagożkę teatru.

Osoby uczestniczące zapoznają się z problematyką przedstawienia i jego formą.

W czasie spotkania poszerzymy bądź uzupełnimy swoją wiedzę o teatrze i wybranych wątkach poruszanych w spektaklu.

O spektaklu

Jest rok 2026. Ari kocha mocną miłością swojego zmarłego przyjaciela. Zamyka się w domu, aby nie patrzeć na zewnętrzny świat, który usiłuje wmówić mu, jak ma przeżywać żałobę i okazywać uczucia.

W ramach eksperymentu, zażywa pierwszą dawkę testosteronu i wykracza poza granice klasycznie pojmowanej płci.

Do jego kawalerkowej świątyni dostęp mają jedynie najbliżsi: pies, matka, partnerka, dealer i wspomnienie zmarłego przyjaciela. Wszystko, co robią w życiu, robią z miłości. Po to, by czuć się kochanym.

Za zachłanne pragnienie miłości płacą wysoką cenę w postaci swoich morfujących tożsamości.

Co, gdzie, kiedy?

Scena ze spektaklu, kobieta paląca papierosa trzyma w ręku butelkę
  • Kiedy?

18 lutego 2024, godz. 17:00 – 18:30

• Gdzie?

TR Warszawa/Marszałkowska 8

• Prowadząca

Anna Kurelska

• Bilety

Wstęp bezpłatny, prosimy o wypełnienie formularza.

Informacja o warsztatach na stronie TR Warszawa

Źródło: mat. prasowe TR Warszawa