Bezpłatne webinarium, podczas którego zostaną zaprezentowane różnorodne zastosowania sztucznej inteligencji w pracy uczelni odbędzie się 19 stycznia br.

Tematyka

W pierwszej części webinaru prelegenci z firmy SAGES omówią, jak można korzystać z narzędzi opartych na AI w pracy administracyjnej. Podczas drugiej części przedstawiony zostanie potencjał interfejsu głosowego ChatGPT we wsparciu osób z niepełnosprawnościami.

Trzecią część spotkania poświęcona będzie dostosowaniu plików cyfrowych do potrzeb osób niewidzących i słabowidzących przy wsparciu AI. Podczas czwartej, ostatniej części spotkania zaprezentowany będzie chatbot oparty na AI i dedykowany dla uczelni.

• Wprowadzenie do tematu sztucznej inteligencji z perspektywy użytkownika,
  • Rodzaje interfejsów AI i sposób pracy z nimi,
  • Rola interfejsu głosowego w ułatwianiu dostępu dla osób z niepełnosprawnościami,
  • Wymogi dostępności (WCAG) dokumentów cyfrowych na uczelni,
  • Ręczne dostosowanie dokumentów cyfrowych,
  • Dostosowanie dokumentów z wykorzystaniem oprogramowania opartego na AI,
  • Możliwości wsparcia dla osób pracujących, studiujących lub kandydujących na studia, jakie dają chatboty

Źródło: mat. prasowe firmy SAGES

Więcej informacji

Sylwetki prelegentów, tematyka webinarium oraz formularz rejestracyjny na stronie firmy SAGES.