Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach dotyczących tworzenia treści, projektowania i programowania stron internetowych i aplikacji mobilnych dostępnych cyfrowo organizowanych przez Centrum Rozwoju Kompetencji Cyfrowych. Szkolenia zaadresowane są do pracowników podmiotów publicznych oraz wszystkich zainteresowanych tematem.

Forma i czas trwania szkoleń

Szkolenia prowadzone są w formie zdalnej. Każde szkolenie to wykład z możliwością zadawania pytań prowadzącemu.

Szkolenia odbywają w godzinach 9:00 – 12:00.

Szkolenia w 2023 r.

• 14 marca  – Jak przygotować lub zaktualizować deklarację dostępności
  • 18 kwietnia – Jak tworzyć dostępne cyfrowo treści
  • 9 maja – Jak tworzyć dostępne cyfrowo formularze
  • 13 czerwca – Jak publikować dostępne cyfrowo treści w mediach społecznościowych

Weź udział w szkoleniu!

Wystarczy, że w dniu szkolenia użyjesz linku do szkolenia. Link zostanie opublikowany najpóźniej tydzień przed terminem szkolenia – pojawi się obok nazwy szkolenia, w sekcji „Szkolenia w 2023 r.

Szkolenia odbywają się za pośrednictwem narzędzia MS Teams – możesz korzystać z wersji przeglądarkowej tego narzędzia lub zainstalować aplikację MS Teams.